€ 13,25-16,50 brutto/h

Oferta pracy w Niemczech przy sprzątaniu domów i mieszkań od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 9 lutego 2021 18:03

Z bezpłatnym zakwaterowaniem do podjęcia aktualna od zaraz praca w Niemczech przy sprzątaniu domów i mieszkań. Zatrudnienie w Berlinie z podstawowym językiem niemieckim.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 13,25 – 16,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • sprzątanie na terenie Berlina – pracownik musi sam zorganizować sobie transport;
  • wykonywanie zadań zgodnie z wymogami klienta, np. ekologicznie albo z użyciem mocnych środków odkażających itp.;
  • obecnie należy zachowywać bezpieczny dystans oraz nosić odpowiedni strój wraz z maseczką i rękawiczkami.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • posiadanie prawa jazdy kat. B i własny samochód na wyjazd będzie zaletą;
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu przynajmniej podstawowym;
  • rzetelność;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu.

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie;
  • na początku przeszkolenie pracownicze oraz trening;
  • pracę od zaraz;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • opiekę polskiego rezydenta;
  • samodzielne stanowisko pracy.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail: beschaftigung@zohomail.eu z podaniem numeru referencyjnego: „Niemcy praca w Berlinie przy sprzątaniu domów i mieszkań”

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-od-zaraz-przy-sprzataniu-domow-i-mieszkan-berlin-2021/

ID ogłoszenia: 4556022be3523520