€ 1984 euro/m-c brutto

Fizyczna praca w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu sal kinowych Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Opublikowany: 27 stycznia 2018 04:29

Aktualna propozycja fizycznej pracy w Niemczech dla 2 Polaków z podstawową znajomością języka. Zatrudnienie jest możliwe od zaraz w Hamburgu przy sprzątaniu kina.

Stanowisko: pracownik fizyczny, personel sprzątający

Miejsce zatrudnienia: Hamburg, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Pensja: 1984 euro za miesiąc brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca przy sprzątaniu kina na terenie multipleksu z Hamburga
  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie porządkowanie sal kinowych, części ogólnodostępnych oraz czyszczenie toalet

Wymagania:

  • dobra kondycja
  • umiejętność pracy w grupie
  • pracowitość i zaangażowanie
  • co najmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • gotowość do pracy na zmiany
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • dyspozycyjność od zaraz

Oferujemy:

  • dużą liczbę godzin pracy
  • pracę w Niemczech od zaraz
  • zakwaterowanie na miejscu w cenie 150 euro miesięcznie za miejsce w pokoju lub 250 euro za samodzielne lokum
  • atrakcyjne zarobki wypłacane w terminie
  • zatrudnienie na niemieckich warunkach

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zapraszamy do aplikowania wysyłając CV ze zdjęciem oraz opisem siebie na adres:

neuearbeit@berlin.com

W tytule należy wpisać „Niemcy praca sprzątanie kina, Hamburg”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-niemcy-przy-sprzataniu-kina-hamburg-z-podstawowym-jezykiem/

ID ogłoszenia: 485a6ae71cac52b