€ 11,20 euro/h brutto

Pakowanie perfum 2017 od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Opublikowany: 31 lipca 2017 21:48

Poszukujemy chętnych do podjęcia zatrudnienia 2017 w zakładzie ze Stuttgartu. Od zaraz praca w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka przy pakowaniu perfum na czas określony.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce pracy: Stuttgart, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: 11,20 euro za godzinę brutto

Liczba miejsc: 3

Czas trwania umowy: do 22 grudnia

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na rozpakowywaniu oraz ponownym pakowaniu perfum
  • zadaniem pracownika będzie składanie pudełek, umieszczanie zabezpieczeń oraz foliowanie opakowań

Wymagania:

  • uczciwość i pracowitość
  • gotowość do pracy na nadgodziny
  • zręczność
  • zdolność pracy w szybkim tempie
  • pełna samodzielność
  • możliwość wyjazdu do Niemiec od zaraz

Oferujemy:

  • pracę na czas określony – do 22 grudnia
  • legalną pracę od zaraz
  • przyjazną atmosferę w zespole
  • wsparcie konsultanta na miejscu
  • opłacanie przez pracodawce części kosztów wyżywienia
  • darmowe zakwaterowanie na czas pobytu
  • brak opłat rekrutacyjnych

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia z CV i LM oraz tytułem „Pakowanie perfum, Stuttgart” należy wysyłać na adres:

arbeiteinstellen@job4u.com

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-przy-pakowaniu-perfum-od-zaraz-stuttgart/

ID ogłoszenia: 877597f72a6bb956