€ 9 euro/h brutto

Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech dla kierowcy kat.B bez języka 2017 Mannheim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Mannheim
  • Opublikowany: 23 maja 2017 00:41

Chętnie zatrudnimy od zaraz w firmie z Mannheim przy przewozie towarów. Oferta pracy w Niemczech dla kierowcy kat.B bez znajomości języka na okres około 12 tygodni.

Stanowisko: kierowca kat.B

Miejsce pracy: Mannheim, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 9 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca w firmie owocowo-warzywnej na stanowisku kierowcy przy przewozie produktów służbowym samochodem
  • zadaniem pracownika będzie załadunek i rozładunek artykułów, prace porządkowe oraz magazynowe
  • praca będzie zaczynała się od wczesnych godzin porannych
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za służbowe auto

Wymagania:

  • odpowiedzialność i sumienność
  • chęć i motywacja do pracy
  • świetna organizacja
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • ważne prawo jazdy kat.B oraz praktyka w prowadzeniu busa
  • brak uzależnień
  • dobra kondycja i siła fizyczna

Oferujemy:

  • możliwość otrzymania zaliczki w wysokości 50 euro co miesiąc, reszta wynagrodzenia zostanie przelana na konto po zakończeniu umowy
  • dużą liczbę godzin pracy tygodniowo
  • płatne zakwaterowanie w cenie 7 euro dziennie
  • komplet pościeli
  • zatrudnienie na czas określony – 12 tygodni
  • możliwość wykupienia posiłku w ciągu dnia za 5 euro
  • ubezpieczenie pracownicze

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres:

niemcy@bispol.com z dopiskiem: KIEROWCA B

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-dla-kierowcy-kat-b-przy-przewozie-mannheim/

ID ogłoszenia: 339591ccd6ce334a