€ 0

Fizyczna praca Niemcy w leśnictwie jako pracownik leśny (Lipsk)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Opublikowany: 8 grudnia 2013 02:25

Aktualne oferty fizycznej pracy w Niemczech w leśnictwie przy ścinaniu drzew, sadzeniu, koszeniu, stawianiu ogrodzenia. Zatrudnienie w Lipsku z komunikatywną znajomością języka.

Naszym klientem jest prywatna firma z okolic Lipska, która specjalizuje się w ścince i zbiorze drewna. Obecnie poszukujemy dwóch kandydatów na stanowisko:

Pracownik leśny
Rejon Lipsk, Niemcy

Opis stanowiska
– ścinanie drzew
– sadzenie
– stawianie płotów (siatki)
– koszenie

Wymagania
– dobre samopoczucie
– mile widziane doświadczenie
– komunikatywna znajomość j. niemieckiego
– prawo jazdy kat. B, mile widziane CE lub T

Oferujemy
– zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
– pełne ubezpieczenie w Niemczech oraz składki rentowe
– Wynagrodzenie 8 euro brutto przez 3 miesiące, po 3 miesiącach 10 euro brutto
– niezbędne narzędzia pracy: ubiór, sprzęt, samochód
– wsparcie w znalezieniu zakwaterowania

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aktualnego CV wraz ze zdjęciem na adres praca@holbern.pl wpisując w tytule MKPL/11/2013

*Oferujemy wyłącznie legalne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę.
Od kandydatów nie pobieramy prowizji.

Holbern – jesteśmy międzynarodową firmą doradztwa personalnego. Posiadamy biura w Polsce, Niemczech, Słowacji oraz Norwegii. Realizujemy ambitne projekty rekrutacyjne zarówno na stanowiska średniego jak i wyższego szczebla. Naszym kandydatom oferujemy pracę z bezpośrednim zatrudnieniem u pracodawcy.

ID ogłoszenia: 17552a06e10dd6ab

1 odpowiedź na “Fizyczna praca Niemcy w leśnictwie jako pracownik leśny (Lipsk)”

  1. Dawid Bulicz na 11 grudnia 2013 @ 16:41

    Witam jestem zainteresowany ogłoszeniem Posiadam doświadczenie proszę o kontakt 509637214