€ 5000-7000 PLN

Niemcy praca jako Kierowca międzynarodowy C+E bez znajomości języka

  • Kraj: Polska
  • Opublikowany: 8 lipca 2013 00:32

Agencja Holbern dla klientów z Niemiec poszukuje pracowników na stanowisko kierowca C+E do pracy w Niemczech bez znajomości języka przy przewozach międzynarodowych. Od kandydata wymagane jest co najmniej roczne doświadczenie w pracy kierowcy – nie wymagany język obcy!

Wymagania:
– minimum roczne doświadczenie w transporcie międzynarodowym
– karta kierowcy
– badania psychologiczne, kurs na przewóz rzeczy
– nie wymagamy znajomości języków obcych

Opis stanowiska:
– system pracy 3/1
– pojedyncze obsady
– auto przypisane do kierowcy
– transport po Europie zachodniej

Oferujemy:
– atrakcyjne wynagrodzenie – od 5000 do 7000 zł netto
– terminowe wynagrodzenie, wysoka podstawa
– pakiet szkoleń

Więcej informacji pod nr tel. 604 411 668 lub (71) 70 72 485
Osoby zainteresowane podjęciem pracy proszone są o przesłanie CV ze zdjęciem
na adres: praca@holbern.pl wpisując w tytule: KMD/06/2013

Prosimy o załączeni klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych firmy Holbern Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Kuźniczej 57/58 w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

Certyfikat nr 7674 Krajowego Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencję Zatrudnienia

ID ogłoszenia: 23251d6865145dc3