€ do uzgodnienia

Oferty pracy w Niemczech dla pracowników fizycznych jako Brukarz/ogrodnik

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Opublikowany: 15 czerwca 2014 19:48

Pilnie zatrudnimy pracowników fizycznych w charakterze brukarzy-ogrodników. Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech od zaraz przy tworzeniu ogrodów, układaniu kostki.

Holbern – jesteśmy międzynarodową firmą doradztwa personalnego. Posiadamy biura w Polsce oraz na Słowacji. Realizujemy ambitne projekty rekrutacyjne zarówno na stanowiska średniego jak i wyższego szczebla. Naszym kandydatom oferujemy pracę z bezpośrednim zatrudnieniem u pracodawcy.
Dla naszego klienta, firmy z branży ogrodniczej z okolic Stuttgartu poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

Brukarz – ogrodnik

Opis stanowiska
– tworzenie infrastruktury zewnętrznej (oczka, murki, sadzenie zieleni)
– prace przy układaniu kostki
– drobne prace murarskie

Wymagania
– doświadczenie w ogrodnictwie, przy kładzeniu kostki
– znajomość j. niemieckiego umożliwiająca komunikację, rozumienie poleceń
– prawo jazdy kat. B

Oferujemy
– atrakcyjne wynagrodzenie od 11€ brutto
– umowa o pracę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
– niemieckie świadczenia socjalne oraz składki rentowe
– zakwaterowanie
– możliwość podjęcia pracy od zaraz

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 71 72 54 157 lub przesłanie aktualnego CV wraz ze zdjęciem na adres niemcy@holbern.pl wpisując w tytule MK/PO/06/2014

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Holbern Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.)

*Oferujemy wyłącznie legalne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę. Od kandydatów nie pobieramy prowizji.

Więcej ofert pracy na www.holbern.de

ID ogłoszenia: 605539ab0a85ad22