€ 1000-1300

ELEKTRYK – NIEMCY PRACA OD ZARAZ Hagen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hagen
  • Opublikowany: 19 lipca 2013 01:23

Firma z Hagen poszukuje od zaraz osobę o pracy w Niemczech na stanowisko elektryk budowlany. Pracodawca wymaga doświadczenie, prawa jazdy, gotowości do pracy od zaraz oraz znajomości języka nienieckiego w mowie.

Obecnie szukamy pracownika na stanowisko :

ELEKTRYK

Wymagania
• Doświadczenie w zawodzie
• Wykształcenie kierunkowe – elektrotechnik lub elektromonter
• DOBRA ZNAJOMOŚC JĘZYKA NIEMIECKIEGO w mowie
• Komunikatywność
• Prawo jazdy kat B + własny samochów
• Chęć podjęcia pracy od zaraz

Obowiązki
• Prace elektryczne, doprowadzenie podłączeń elektrycznych w mieszkaniach (przełączniki, gniazdka)
• Podłączanie i zacinanie kabli
• Umiejętność czytania rysunków technicznych
• Podłączanie sprzętu oświetleniowego
• Instalacja systemu PV

Oferujemy
• Umowę o pracę na czas nieokreślony
• Atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie
• Organizację przejazdu i zakwaterowania
• Indywidualną pomoc na miejscu przez polskojęzyczną osobę z ramienia firmy
• Zgodnie z obowiązującymi przepisami ubezpieczenie zdrowotne, emerytalne, w razie wypadku przy pracy
• Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
• Możliwość długoterminowej pracy w Niemczech

Zainteresowanych prosimy o wysłanie CV w j. niemieckim wraz ze zdjęciem, kopią uprawnień oraz z klazulą dotyczącą ochrony danych osobowych na adres info@walterfachkraft.pl , lub o kontakt telefoniczny 71 366 60 81, 71 366 64 55

Firma Walter-Fach-Kraft to renomowana niemiecka Agencja Pośrednictwa Pracy istniejąca na rynku już od 16 lat. Posiadamy ponad 30 oddziałów na terenie Niemiec oraz Austrii. Zatrudniamy ponad 1700 osób. Dla naszych przyszłych pracowników posiadamy bardzo atrakcyjne oferty pracy w wielu branżach.

ID ogłoszenia: 75851e8185ca0ebe