€ do negocjacji

Dam pracę w Niemczech kierowca ciężarówki z kat. C, C+E Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt am Main
  • Opublikowany: 11 kwietnia 2015 23:43

Firma transportowo-spedycyjna z Frankfurtu nad Menem poszukuje kierowców ciężarówki do pracy w Niemczech przy przewozie towarów na terenie kraju i na trasach międzynarodowych.

KIEROWCA Ciężarówki (kat. C, C+E) – Niemcy

Frankfurt am Main

Ne referencyjny: DE16/LKW /FaM

Wymagania:
– Dobra znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny
– Niemieckie prawo jazdy
– Doświadczenie w pracy jako kierowca kat. C, C+E
– Karta Kierowcy z kodem 95
– Wazne uprawnienia A DR- mile widziane
– Umiejętność pracy w zespole

Obowiązki:
– Praca w charakterze kierowcy kat. C+E
– Przewóz, transport towarow

Oferujemy:
– Zatrudnienie z bezposrednim pracodawca
– Niemiecka umowa o prace
– Prace na pelen etat
– Atrakcyjne wynagrodzenie
– Niemieckie ubezpieczenia i świadczenia socjalne, emerytalne
– Stałe zatrudnienie
– Zakwaterowanie w dobrych warunkach
– Wyplacamy zaliczki na konto
– Respektowane prawo do urlopu
– Pomoc polskojezycznej osoby z ramienia firmy

Zainteresowane osoby naszą ofertą pracy proszę o przesłanie CV w j. niemieckim wraz klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych na adres e-mail

info@walterfachkraft.pl

Bedziemy kontaktować się wybranymi kandydatami:

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
ul. Olawska 17
50-123 Wrocław

Tel: +48 71 3666 081
Tel: + 48 669 851 420

ID ogłoszenia: 6215523d6898c0f9

1 odpowiedź na “Dam pracę w Niemczech kierowca ciężarówki z kat. C, C+E Frankfurt nad Menem”

  1. DARIUSZ EIRYS na 13 kwietnia 2015 @ 18:34

    Witam poszukuję pracy jako kierowca ciężarówki na terenie Niemiec posiadam prawo jazdy kat. C E, ostatnie 4 lata pracowałem w Anglii jezdziłem na plandekach, chłodniach, i kontenerach posiadam angielskie prawo jazdy kartę kierowcy i kartę ukonczenia kursu na przewóz rzeczy, posiadam referencje od pracodawcy z Anglii.

    DARIUSZ EIRYS