€ w euro

Spawacz Mig-Mag od zaraz oferta pracy w Niemczech Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt am Main
  • Opublikowany: 14 czerwca 2015 01:40

Aktualna oferta pracy w Niemczech dla Polaków na stanowisko spawacza MIG-MAG w miejscowości Frankfurt nad Menem. Zatrudnienie możliwe od zaraz dla osób z doświadczeniem zawodowym.

Walter- Fach – Kraft – jest zaufanym pracodawcą, o prawie 20 letniej historii. Zatrudniliśmy już wielu (ponad 2000) pracowników, którzy są z nami do dziś.
Oferujemy interesujące miejsca pracy w branży: elektrycznej, przemysłowej, budowlanej, hotelarskiej, gastronomicznej, medycznej i wielu innych.
Poszukujemy zmotywowanych i wykwalifikowanych pracowników, którym oferujemy długofalowe zatrudnienie na niemieckich warunkach za atrakcyjne wynagrodzenie.
Zapraszamy!

DZIŚ! Oferujemy pracę we Frankfurcie nad Menem dla:

SPAWACZA MIG/MAG w zakładach przemysłowych z j. niemieckim.
NR REF.: DE/FR/0506

Oferujemy:
• Atrakcyjną stawkę godzinową oraz zaliczki
• Pełen etat z możliwością nadgodzin, praca OD ZARAZ
• Pakiet ubezpieczeniowy
• BEZPŁATNE zakwaterowanie lub pomoc w jego organizacji
• Możliwość rozwoju zawodowego
• CAŁODOBOWĄ opiekę polskojęzycznego koordynatora z ramienia firm

Wymagania:
• Doświadczenie w zawodzie
• Ważne uprawnienia spawalnicze
• Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym / dobrym
• Umiejętność czytania rysunku technicznego wraz z oznaczeniami spawalniczymi

Obowiązki:
• Spawanie elementów metalowych, stalowych, metodą MIG/MAG / TIG
• Przygotowanie materiału do spawania
• Spawanie blach, rur, stali nierdzewnej
• Praca w zakładach przemysłowych
• Kontrola jakości wykonanych spoin

Osoby spełniające powyższe wymagania i zainteresowane naszą ofertą, prosimy o:
• przesyłanie CV (w języku polskim i niemieckim)
• skan dokumentów (np. referencje, świadectwo szkoły, uprawnienia, certyfikaty, itp.)
na adres mailowy: info@walterfachkraft.pl.
Uprzejmie informujemy, że konsultant z ramienia firmy, skontaktuje się tylko z wybranymi kandydatami.
Dziękujemy za zapoznanie się z naszą ofertą.
Walter-Fach-Kraft
Ul. Oławska 17
50-123 Wrocław

Kontakt telefoniczny:
Tel: +48 71 366 455
Tel kom. +48 (0) 669 851 420
Tel/fax: +48 71 366 802

ID ogłoszenia: 458557149ed9e987