€ 9,35 brutto/h

Dla par sezonowa praca w Niemczech bez języka przy zbiorach warzyw od zaraz Hamburg 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Opublikowany: 26 marca 2020 19:09

Ogłoszenie aktualnej od zaraz sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach i pielęgnacji warzyw. Zatrudnienie w Hamburgu bez języka dla par z zakwaterowaniem bezpłatnym zapewnionym przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Hamburg.

Wynagrodzenie: 9,35 Eur brutto na godz., co netto będzie 7,10 Eur na godz. plus wszystkie ubezpieczenia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zbierał i pielęgnował warzywa na polu, takich jak: sałata, szpinak, kapusta i zioła, a także w szklarniach – sałata i ogórki.

Wymagania:

  • motywacja i chęci do pracy;
  • pracowitość;
  • dobra kondycja fizyczna.

Oferujemy:

  • pracę od kwietnia do końca października 2020 albo do uzgodnienia;
  • pracę 6 dni w tygodniu po 8 – 10 godzin;
  • bezpłatne zakwaterowanie w dwuosobowym kontenerze mieszkalnym;
  • zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail: praca@pol-web.de

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-dla-par-przy-zbiorach-warzyw-i-ich-pielegnacji-hamburg/

ID ogłoszenia: 2225e7ce38748888