€ 12 brutto/h

Dam pracę w Niemczech od zaraz przy pakowaniu słodyczy bez języka 2019 Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Opublikowany: 10 lutego 2019 19:38

Poszukiwane osoby do pracy w Niemczech przy pakowaniu słodyczy wielkanocnych. Zatrudnienie 2019 w Lipsku dla Polaków możliwe od zaraz i bez znajomości języka. Zakwaterowanie zapewnione na miejscu bezpłatnie przez pracodawcę.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Lipsk.

Wynagrodzenie: 12 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 3.

Zadania na stanowisku:

  • praca polegała będzie na pakowaniu różnych słodyczy do promocyjnych opakowań, które zawierały będą motywy wielkanocne;
  • obowiązkiem pracownika będzie, np. ważenie słodyczy, wkładanie ich do folii, a także ozdabianie itp.

Wymagania:

  • bez nałogów;
  • wysoka sprawność manualna;
  • zaangażowanie w wypełnianie swoich obowiązków;
  • umiejętność pracowania w szybkim tempie;
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • mile widziana będzie znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora;
  • niemiecką umowę do 19 kwietnia;
  • zapewnione zakwaterowanie bezpłatnie;
  • darmowe przejazdy do pracy;
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Aplikacja:

Swoje zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mail:

arbeitbeiuns2019@fastmail.de z dopiskiem w nagłówku: ps/l/01/19.

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-jezyka-niemcy-praca-przy-pakowaniu-slodyczy-od-zaraz-w-lipsku-2019/

ID ogłoszenia: 2255c606992bc47b