€ do uzgodnienia

Dam sezonową pracę w Niemczech zbiory szparagów, malin, truskawek bez języka Geiselhöring 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Geiselhöring
  • Opublikowany: 3 lutego 2020 18:06

Plantacja z Geiselhöring poszukuje osób chętnych do sezonowej pracy w Niemczech. Zatrudnienie od marca 2020 przy zbiorach szparagów, truskawek i malin na polu. Zakwaterowanie będzie zorganizowane.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Geiselhöring.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od marca 2020.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie wykonywał swoje zadania na plantacji przy zbieraniu szparagów, truskawek i malin;
  • zadaniem będzie zbieranie oraz sortowanie.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • możliwość wykonywania swoich obowiązków w różnych warunkach atmosferycznych;
  • zaangażowane wypełnienie zadań;
  • brak uzależnień.

Oferujemy:

  • umowę podpisywaną bezpośrednio z niemieckim pracodawcą;
  • zatrudnienie od marca 2020;
  • pracę bez znajomości języka;
  • bardzo dobre warunki finansowe.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku pod numerem: +49 171 5511 250 albo +49 9423 943 3564

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-w-niemczech-2020-bez-jezyka-przy-zbiorze-szparagow-malin-truskawek-geiselhoring/

ID ogłoszenia: 8105e3828c8e071f