€ 9,84 euro/h brutto

Dam sezonową pracę w Niemczech w szklarni od zaraz przy kwiatach Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Drezno
  • Opublikowany: 26 października 2017 23:35

Możliwość podjęcia zatrudnienia w szklarni z Drezna dla 6 kandydatów bez znajomości języka.  Sezonowa praca Niemcy w ogrodnictwie od zaraz przy pielęgnacji kwiatów na czas określony.

Stanowisko: pracownik w ogrodnictwie

Miejsce: Drezno, Niemcy

Start: od zaraz

Czas trwania umowy: około 6-8 tygodni

Liczba wakatów: 6

Zarobki: 9,84 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie pielęgnacja oraz ścianie kwiatów w szklarni
  • inne bieżące obowiązki

Wymagania:

  • chęć i motywacja do pracy
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dobry ogólny stan zdrowia
  • pracowitość i zaangażowanie
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz
  • brak uzależnień

Oferujemy:

  • zatrudnienie w Niemczech od zaraz na czas określony
  • opiekę konsultanta na miejscu
  • pracę na uczciwych warunkach
  • wysokie zarobki
  • dużą ilość godzin pracy tygodniowo

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie wiadomości z CV, LM oraz danymi osobowymi na adres:

arbeiteinstellen@job4u.com z dopiskiem: „Praca przy kwiatach, Drezno”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-ogrodnictwo-przy-kwiatach-drezno/

ID ogłoszenia: 52559f24e015998b