€ 7,40 euro netto/h

Dam sezonową pracę w Niemczech od kwietnia zbiory truskawek 2015 Paderborn

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Paderborn
  • Opublikowany: 30 marca 2015 01:58

Plantacja z Paderborn zatrudni mężczyzn do podjęcia sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach truskawek. Ogłoszenie od kwietnia 2015 dla pracowników fizycznych.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Miejsce zatrudnienia: Paderborn, Niemcy

Stawka godzinowa: 7,40 euro netto za godzinę pracy

Rozpoczęcie: 20.04.2015 do 10.06.2015

Obowiązki:

  • Praca na plantacji przy truskawkach.
  • Pracownicy będą mieli za zadanie sadzić truskawki w tunelach, pielęgnować sadzonki i zbierać owoce.
  • Inne prace rolnicze.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • zaletą będą zgłoszenia od osób ze statusem studenta
  • dyspozycyjność od 20 kwietnia

  • praca 40 godzin w tygodniu
  • uczciwe zarobki
  • zorganizowane płatne 5 euro za dobę zamieszkanie w kontenerach na plantacji

Pracownicy muszą pamiętać o zabraniu śpiwora, poduszki oraz odpowiedniego stroju i butów do pracy. Wyżywienie organizowane jest samodzielnie przez osoby zatrudnione.

Aplikacja:
Zgłoszenia zawierające CV oraz zdjęcie prosimy przesłać mailowo na poniżej podany adres:

  • niemcy@bispol.com z dopiskiem: SADZENIE I ZBIORY TRUSKAWEK

źródło: https://bispolhr.com/pracownicy/oferty-pracy/sadzenie-i-zbior-truskawek/

ID ogłoszenia: 9065515f907a4c0a