€ do uzgodnienia

Magazynierzy operatorzy wózków widłowych Oferta pracy w Niemczech Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Baden-Württemberg / Stuttgart
  • Opublikowany: 14 sierpnia 2013 18:39

Firma Boetronic poszukuje osób na stanowisko Magazynier, operator wózków widłowych. Praca w Niemczech w Stuttgarcie, konieczność dobrej znajomości języka niemieckiego

Stanowisko: Magazynier operator wózków widłowych
Miejsce: Baden-Württemberg / Stuttgart
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Do zadań osoby zatrudnionej będą przypadały różnego rodzaju prace magazynowe np rozładunek towarów, kontrola towaru, kontrola jakości oraz obsługa wózka widłowego

Wymagania:

  • dobra znajomość języka niemieckiego- warunek konieczny, sprawdzany podczas rozmowy
  • ważne uprawnienia na wózki widłowe
  • doświadczenie w pracach magazynowych

Oferujemy:

  • pracę w systemie jednozmianowym
  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • dodatki za nadgodziny
  • satysfakcojnujące wynagrodzenie plus dodatki za nadgodziny, pracę w święta lub soboty i niedziele
  • pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania

Aplikacja:
Cv w języku niemieckim prosimy przesyłać na adres oliwer.mikusgmail.com,  w tytule wiadomości prosimy zawrzeć „STAPLERFAHRER STUTTGART”. Oraz dołączyć klauzulę: „Ich stimme mit der Verarbeitung meiner Personendaten zwecks Abwicklung des Einstellungsverfahrens gemäß dem Gesetz über den Schutz der Personendaten vom 29.08.1997 (Amtsblatt 133, Pos. 883) überein.”
Źródło:http://www.mypolacy.de/ogloszenia/magazynier-wozki-widlowe/staplerfahrer-magazynier-stuttgart-boetronic-gmbh,487153.html

ID ogłoszenia: 405520b742a918b5