€ 8,50 euro/h

Oferta pracy w Niemczech na produkcji bez znajomości języka Heilbronn

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Heilbronn
  • Opublikowany: 18 sierpnia 2014 01:48

Drukarnia z Heilbronn zatrudni Polaków do pracy w Niemczech na produkcji ulotek i prospektów reklamowych. Oferta dla osób bez znajomości języka niemieckiego. Zapewnione jest zakwaterowanie (płatne).

Stanowisko: Pracownik na produkcji

Miejsce pracy: Heilbronn

Zarobki: 8,50 euro/h

Obowiązki:

  • pracownik będzie miał za zadane wkładać do maszyn prospekty oraz ulotki
  • zadania wykonywane będą w pozycji stojącej

Oczekiwania:

  • duża motywacja
  • komunikatywność
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
  • szacunek do pracy i pracodawcy, punktualność
  • atutem będzie podstawowa znajomość języka niemieckiego

Oferta:

  • zatrudnienie w systemie dwuzmianowym
  • niemiecka umowa
  • zapewnione wszelkie świadczenia socjalne
  • przynajmniej 100 h pracy w miesiącu
  • praca odbywać się będzie w systemie zmianowym
  • zmiany prezentują się następująco: zmiana poranna od 5/6 do 16- od środy do piątku, zmiana wieczorna od 16 do 2-3 od wtorku do czwartku.
  • możliwość pracy w większej ilości dni
  • zapewnione płatne zamieszkanie, koszt miesięczny to 300 euro

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie wiadomości z CV w języku niemieckim lub polskim wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych na adres:

  • d.smetek@olympiagroup.de z dopiskiem produkcja Heilbronn

źródło: http://www.mypolacy.de/ogloszenia/produkcja-przemysl/pracownik-produkcji-heilbronn,742817.html

ID ogłoszenia: 1953f12898371ad

2 komentarze na “Oferta pracy w Niemczech na produkcji bez znajomości języka Heilbronn”

  1. Witam
    Jestem zainteresowana Waszą ofertą pracy w drukarni.Jestem uczciwa,zdyscyplinowana a powierzone obowiązki wykonuje sumiennie.Chętnie podejmę prace.Język niemiecki znam na poziomie podstawowym.

    Pozdrawiam
    Beata Szczyrba

  2. Witam serdecznie, jestem bardzo zainteresowana Państwa ofertą pracy. Jestem osoba wytrwalą, nie boje sie ciezkiej pracy. Mam dobra kondycję fizyczną. Posiadam doświadczenie w zbiorach. Jestem pracowita i sumienna. Moja znajomość jezyka niemieckiego jest bardzo dobra. Jestem dyspozycyjna. Mogę zacząć pracę od zaraz!!! Bardzo zależy mi na pracy. Proszę o kontakt. Mój numer tel: 517-394-221. E-mail: kinga-zbiory@wp.pl. Z góry dziękuję i pozdrawiam. Kinga