€ 1000 Euro miesięcznie

Dam pracę w Niemczech – opiekunka osoby starszej od zaraz Bielefeld

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bielefeld
  • Opublikowany: 11 stycznia 2015 21:14

Poszukiwana opiekunka osób starszych do pracy w Niemczech (Bielefeld). Zatrudnienie od zaraz przy opiece nad starszą panią chorującą na serce. Od zatrudnione osoby wymagana jest komunikatywna znajomość języka.

Progressio24 zatrudnia pielęgniarki, opiekunki i opiekunów osób starszych bez wykształcenia medycznego, z doświadczeniem w Niemczech lub rodzinnym.

Pani chorująca na serce i majaca alergie, poruszajaca się przy rollatorze potrzebuje opiekunki.
Pani porusza się z pomocą, ma inkontynencje, nosi pieluchy, sama dba o higienę, ale trzeba jej pomagać.

Obowiązki:
• dbanie o higienę podopiecznej,
• pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu,
• gotowanie,
• sprzątanie.
Konieczna znajomość języka niemieckiego przynajmniej w stopniu dobrym.

Pani mieszka w Bielefeld.

Kandydatom oferujemy:
– atrakcyjne wynagrodzenie od 1000 Euro miesięcznie-wyjazd na 2 miesiące
– odprowadzane składki ZUS i EKUZ
– legalną pracę (dokument A1)
– elastyczne wyjazdy
– duża baza ofert pracy w całych Niemczech
– bezpłatny wyjazd, zakwaterowanie i wyżywienie
– wsparcie koordynatora w czasie pobytu w Niemczech

Zatrudniamy też opiekunki z podstawową znajomością języka niemieckiego (poziom prostych zdań) – proponujemy stawki 800-900 E na rękę, orz pnie z językiem komunikatywnym stawki 900-1000E

Nie pobieramy żadnych opłat.

Zainteresowane panie proszę o kontakt tel. 536182612, 957475361 poniedziałek – sobota, godz. 9 do 16 lub mailowy: progresssio24@wp.pl

ID ogłoszenia: 35054ad1765393b2