€ 900 euro

Oferta pracy w Niemczech opiekunka osoby starszej Hamm od 30 września 2015

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamm
  • Opublikowany: 12 września 2015 13:08

Pilnie poszukiwana opiekunka osób starszych gotowa do podjęcia pracy w Niemczech przy opiece  nad panią 80 lat od 30 września 2015 na terenie Hamm. Oferta dla osób z podstawową znajomością języka.

Progressio24 zatrudnia pielęgniarki, opiekunki osób starszych bez wykształcenia medycznego, z doświadczeniem w Niemczech lub rodzinnym.

wyjazd 30 września na 2 miesiące Hamm kolo Dortmundu
wynagrodzenie 900Euro-

Pani ma 80 lat, jej stan wynika z wieku, alergia na laktozę porusza się przy rolatorze i lasce

Pani mieszka z sama
Obowiązki przy pani:
Pomoc (poranna, wieczorna toaleta, mycie, kąpiele itp.) nie ma pieluch, są wkładki

pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu,
pomoc przy twstawaniu – rollator i laska

Dodatkowo:
sprzątanie, gotowanie, zakupy

Wymagamy podstawowej znajomości języka niemieckiego – pojedyncze słowa proste zdania.

Kandydatom oferujemy:,
-wynagrodzenie 900Euro
– odprowadzane składki ZUS i EKUZ
– legalną pracę (dokument A1)
– elastyczne wyjazdy
– duża baza ofert pracy w całych Niemczech
– bezpłatny wyjazd, zakwaterowanie i wyżywienie
– wsparcie koordynatora w czasie pobytu w Niemczech

Dla opiekunki –pokój z telewizorem i Internetem

Nie pobieramy żadnych opłat.

Zainteresowane panie proszę o kontakt tel. 536182612, 957475361 poniedziałek – piątek godz. 9 do 15, sobota 10-13 lub mailowo: progressio24@wp.pl

ID ogłoszenia: 93255f04cfca2d1e