€ 1250 euro miesięcznie netto

Niemcy praca jako opiekunka osoby starszej, Hanower (Pani 87 lat)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hannover
  • Opublikowany: 30 lipca 2017 03:42

Potrzebna rzetelna opiekunka osób starszych gotowa do podjęcia pracy w Niemczech w rejonie Hanoweru. Zatrudnienie w opiece nad seniorką w wieku 87 lat po wylewie i z inkontynencją.

Obecnie nasza firma poszukuje pracownika na stanowisko:

Opiekunka osoby starszej
Miejsce pracy: Niemcy, Lohnde -Seelze wieś koło Hannoveru
wyjazd na 8 tygodni
Stawka 1250 euro miesięcznie
WYMAGANIA:
– doświadczenie w pracy jako opiekunka osoby starszej
– komunikatywna -dobra znajomość języka niemieckiego

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
– opieka nad starszą panią, 87 lat, 60 kg, po wylewie, inkontynencja, porusza się przy rollatorze, nie ma wstawania nocnego
– prowadzenie domu

OFERUJEMY:
Pracę na umowę zlecenie
stałe zatrudnienie, dogodne zlecenia
odprowadzane składki ZUS i EKUZ
legalną pracę (dokument A1)
elastyczne wyjazdy
bezpłatny wyjazd, zakwaterowanie i wyżywienie
wsparcie koordynatora w czasie pobytu w Niemczech

Jest internet dla opiekunki

Nie pobieramy żadnych opłat!!!

Kontakt:
Zainteresowane panie prosimy o kontakt pod numerem Tel 957475361 i 536182612 oraz pod adresem email rekrutacja.opiekunek@wp.pl

ID ogłoszenia: 397597b46c76c9b0