€ 11 euro brutto/h + dodatki

Dam fizyczną pracę w Niemczech od zaraz bez języka na magazynie AGD Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Opublikowany: 5 sierpnia 2016 11:35

Oferujemy zatrudnienie w Dortmundzie na magazynie hurtowni sprzętu AGD przy zbieraniu zamówień dla osób bez znajomości języka. Niemcy praca fizyczna od zaraz dla Polaków w systemie zmianowym.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Lokalizacja: Dortmund, Niemcy

Zarobki: 11 euro brutto na godzinę plus dodatkowe 1,50 euro brutto do każdej godziny w przypadku pracy na zmianie nocnej

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • kompletowanie zamówień na potrzeby sklepów oraz klientów prywatnych na podstawie listy
  • zbieranie towaru odbywa się za pomocą klucza
  • korzystanie z komputera z systemem magazynowym i aktualizowanie danych

Wymagania:

  • dużą zaletą będzie oświadczenie
  • szybkość w zaaklimatyzowaniu się na nowym stanowisku
  • umiejętność korzystania z komputera
  • zorganizowanie, zdyscyplinowanie
  • kreatywność
  • dyspozycyjność od zaraz

Zapewniamy:

  • szkolenie pracownicze z zakresu BHP oraz systemu komputerowego
  • pierwsza umowa zostanie podpisana na okres 3 miesięcy
  • dla pracowników najlepszych możliwość zatrudnienia na stałe z lepszym wynagrodzeniem
  • zorganizowane zamieszkanie w cenie ok. 200-300 euro za miesiąc, cena zależna os standardu

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie wiadomości zatytułowanej: „magazyn-małegoAgd08/16” na poniżej podany adres kontaktowy:

  • dringende@europe.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-od-zaraz-na-magazynie-malego-agd-bez-znajomosci-jezyka-dortmund/

ID ogłoszenia: 85757a46b2267c46

1 odpowiedź na “Dam fizyczną pracę w Niemczech od zaraz bez języka na magazynie AGD Dortmund”

  1. Mateusz Fleischer na 6 sierpnia 2016 @ 11:25

    Witam!
    Jestem bardzo zainteresowany państwa ogłoszeniem o pracę. Proszę o odpowiedź na wysłane CV do państwa.
    Pozdrawiam!
    Mateusz