€ 1200 euro netto

Niemcy praca dla kelnera kelnerki od zaraz Monachium bez doświadczenia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Opublikowany: 19 września 2013 21:18

Restauracja z Monachium poszukuje kelnerki/kelnera do obsługi baru bezalkoholowego i podawania przekąsek. Praca w Niemczech od zaraz dla osób bez doświadczenia.

Stanowisko: Kelner – Kelnerka

Wynagrodzenie: 1200 euro netto

Płaca: 1200 euro netto

Termin: od zaraz

Zadania:

  • Obsługa gości, kontakt z klientami, podawanie napojów oraz przekąsek

Wymagania:

  • Bardzo ważne: znajomość języka niemieckiego przynajmniej na poziomie podstawowym
  • wysoka kultura osobista
  • Możliwość wyjazdu do pracy od zaraz
  • niezawodność
  • chęć do pracy

Oferta:

  • Niemiecka umowa na czas nieokreślony
  • świadczenia ( np. Kindergeld)
  • istnieje możliwość pracy w nadliczbowych godzinach
  • posiadamy system motywujący pracowników
  • rzetelne warunki zatrudnienia
  • zagwarantowane bezpłatne zamieszkanie
  • opiekę polskiego biura

Kontakt:

  • Jeżeli posiadają państwo jakieś pytania odnośnie pracy prosimy dzwonić pod numer: 509 199 207

Aplikacja: http://www.pracuj.pl/praca/kelnerka-kelner-okolice-monachium,oferta,3093985

ID ogłoszenia: 516523af65e9d860

2 komentarze na “Niemcy praca dla kelnera kelnerki od zaraz Monachium bez doświadczenia”

  1. Jestem zainteresowana Państwa ofertą. Proszę o kontakt e-mail agata.adamiec@wp.pl

  2. Witam jestem zainteresowany pracą jako kelner. Posiadam doświadczenie w obsłudze komunii wesel urodzin bankietów jak i pojedynczych klientów . Jestem w stanie wyjechać tak szybko jak się tylko da . Proszę o kontakt brayan1991@o2.pl