€ do ustalenia

Dam pracę w Niemczech na produkcji przy pakowaniu kosmetyków Heilbronn

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Heilbronn
  • Opublikowany: 25 sierpnia 2014 00:25

Producent kosmetyków z Heilbronn szuka pakowaczy do pracy w Niemczech. Oferta dla Polaków aktualna od zaraz na linii produkcyjnej przy pakowaniu. Wymagana jest znajomość języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz
Lokalizacja: Niemcy, Heilbronn
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– obsługiwanie skanera ręcznego
– drobne prace na magazynie
– pakowanie kosmetyków
– układanie paczek na paletach

Wymagania:
– możliwość wyjazdu do Niemiec od zaraz
– znajomość języka urzędowego w stopniu komunikatywnym
– doświadczenie w pracach magazynowych mile widziane
– przyjazd samochodem będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
– legalne zatrudnienie w renomowanej firmie
– ubezpieczenie
– dobre wynagrodzenie plus premia
– oferujemy darmowe zakwaterowanie
– dobre warunki pracownicze

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania poprzez stronę: http://praca.gratka.pl/oferta/pakowacz-kosmetykow-niemcy-2449004.html

ID ogłoszenia: 63853fa5981443f3

2 komentarze na “Dam pracę w Niemczech na produkcji przy pakowaniu kosmetyków Heilbronn”

  1. Witam serdecznie, jestem bardzo zainteresowana Państwa ofertą pracy. Jestem osoba wytrwalą, nie boje sie ciezkiej pracy. Mam dobra kondycję fizyczną. Posiadam doświadczenie w zbiorach. Jestem pracowita i sumienna. Moja znajomość jezyka niemieckiego jest bardzo dobra. Jestem dyspozycyjna. Mogę zacząć pracę od zaraz!!! Bardzo zależy mi na pracy. Proszę o kontakt. Mój numer tel: 517-394-221. E-mail: kinga-zbiory@wp.pl. Z góry dziękuję i pozdrawiam. Kinga

  2. Magdalena Bolewicz na 31 sierpnia 2014 @ 15:49

    Witam serdecznie, wraz z 2 znajomych jestesmy zainteresowani Panstwa oferta pracy. Moj nr telefonu 669 041 202. Dziękuje i pozdrawiam Magdalena