€ 9-9,50 euro/h brutto

Leśnictwo – sezonowa praca w Niemczech dla Polaków przy wycince drzew

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dolna Saksonia
  • Opublikowany: 25 listopada 2015 16:51

Oferta pracy w Niemczech dla pracownika sezonowego w leśnictwie przy wycince drzew. Zatrudnienie w Dolnej Saksonii. Ogłoszenie dla 2-3 pracowników z doświadczeniem i znajomością języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym.

Stanowisko: pracownik sezonowy
Lokalizacja: Niemcy, Dolna Saksonia; Nadrenia Północna-Westfalia
Wynagrodzenie: 9-9,50 euro/h brutto
Start: od zaraz
Liczba stanowisk: 2-3 osoby

Zadania:
– ścinanie drzew przy pomocy pił elektrycznych bądź spalinowych
– podcinanie drzewek nożycami
– porządkowanie stanowiska pracy

Wymagania:
– gotowość do szybkiego wyjazdu za granicę oraz pozostania w Niemczech do 31 marca 2016 roku
– należy posiadać doświadczenie na danym stanowisku (niezbędne są dokumenty potwierdzające np.: świadectwo pracy)
– umiejętne porozumiewanie się w języku niemieckim
– należy posiadać zaświadczenie o odbytym kursie pilarza/drwala
– każdy pracownik zobowiązany jest do posiadania odpowiedniej odzieży ochronnej w tym hełmu
– wytrzymałość fizyczna

Oferujemy:
– pracę sezonową do podjęcia od zaraz
– trwanie umowy do 31 marca 2016 roku
– korzystne warunki zatrudnienia
– opłacone zakwaterowanie przez 5 dni w tygodniu, pozostałe 2 dni w tygodniu pozostają do opłacenia po stronie pracownika
– dużą ilość przepracowanych godzin w tygodniu od 40 do nawet 60

Aplikacja:
Prosimy o wysłanie CV na maila: praca@arpro.pl z tematem: Wycinka drzew, Nordrhein-Westfalen i Niedersachsen. W razie potrzeby możliwy jest kontakt telefoniczny pod numerem: 790-219-388

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-sezonowa-prace-w-niemczech-od-zaraz-w-lesnictwie-wycinka-drzew-dla-polakow/

ID ogłoszenia: 7415655bce080986

1 odpowiedź na “Leśnictwo – sezonowa praca w Niemczech dla Polaków przy wycince drzew”

  1. witam czy praca nadal aktualna