€ 7000 - 12000 PLN mc

Dam pracę w Niemczech dla glazurnika na budowie od zaraz bez języka Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Opublikowany: 26 stycznia 2019 21:43

Aktualna od zaraz oferta pracy w Niemczech dla budowlańców na budowie jako glazurnik-płytkarz. Zatrudnienie możliwe bez znajomości języka. Pracodawca z Hamburga pomaga zorganizować odpłatne zakwaterowanie.

Stanowisko: pracownik budowlany: płytkarz – glazurnik.

Lokalizacja: Hamburg.

Wynagrodzenie: 7000 – 12000 PLN miesięcznie.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 20.

Zadania na stanowisku:

  • pracowanie przy wykończeniach, gdzie do obowiązków pracownika należy układanie glazury, fugowanie itp.

Wymagania:

  • minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • samodzielność w wykonywaniu swoich zadań;
  • praktyczna widza na temat układania glazury;
  • mile widziane będą zgłoszenia od osób, które mają prawo jazdy i własny samochód;
  • dużym atutem będzie znajomość języka niemieckiego;
  • zgoda na wykonywanie wyjazdów służbowych.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony;
  • opiekę medyczną;
  • niemiecki pakiet socjalny;
  • pomoc polskiego rezydenta;
  • pracę na pełen etat;
  • 12,25 Eur brutto na godz. + diety za delegację w wysokości 20 – 40 Eur oraz kilometrówka;
  • pomoc w znalezieniu odpłatnego zakwaterowania;
  • 30 dni płatnego urlopu w roku.

Aplikacja:

CV należy przesłać na adres: info@karriere360.eu.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-na-budowie-dla-glazurnika-plytkarza-od-zaraz-hamburg/

ID ogłoszenia: 8305c4cc0913e75a