€ 15,98 na godz.

Oferta pracy w Niemczech bez języka magazyn sklepu Kaufland od zaraz 2022 Möckmühl

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Möckmühl
  • Opublikowany: 15 kwietnia 2022 23:15

Do podjęcia praca w Niemczech dla magazynierów bez znajomości języka. Zatrudnienie 2022 w Möckmühl od zaraz na magazynie sieci sklepów Kaufland. Pracodawca zapewnia możliwość wypracowania nadgodzin.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Möckmühl.

Wynagrodzenie: 15,98 € na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • przygotowywanie towarów i zbieranie ich na palety;
  • odstawianie gotowych zamówień do załadunku;
  • praca z wykorzystaniem systemu słuchawkowego;
  • wykonywanie zadań na maszynach do komplementacji.

Wymagania:

  • chęć podjęcia fizycznej pracy – również w niedziele i święta;
  • zaangażowane i odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia na magazynie;
  • własny samochód.

Oferujemy:

  • pracę na pełny etat;
  • zatrudnienie na jednej zmianie;
  • atrakcyjne warunki finansowe + stały dodatek taryfowy oraz premia w zależności od wydajności;
  • różne dodatki;
  • możliwość brania nadgodzin.

Aplikacja:

Osoby, które są zainteresowane podjęciem pracy, proszone są o wysyłanie zgłoszeń poprzez stronę:

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-na-magazynie-kaufland-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-w-mockmuhl/

ID ogłoszenia: 3686259886cc73f9