€ 15,00 brutto/h

Praca Niemcy od zaraz przy sprzątaniu domów z podstawowym językiem w Essen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Essen
  • Opublikowany: 8 października 2020 17:26

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech przy sprzątaniu domów i mieszkań. Zatrudnienie w Essen dla sprzątaczek z podstawowym językiem niemieckim. Pracodawca zapewnia pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Essen.

Wynagrodzenie: 15,00 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze fizycznym z wykorzystaniem chemii domowej;
  • sprzątanie różnych powierzchni, czyli odkurzanie, mycie podłóg, włączanie zmywarki, ścielenie łóżek, wstawianie prania itp.;
  • czasami będzie to również pomoc przy prasowaniu, sprzątaniu strychów oraz garaży z dodatkową opłatą.

Wymagania:

  • wysoka kondycja fizyczna;
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • posiadanie prawa jazdy kat. B;
  • dostępność od zaraz;
  • możliwość podjęcia stałego zatrudnienia;
  • rzetelność;
  • dokładność.

Oferujemy:

  • odzież służbową;
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania;
  • zapoznanie z obowiązkami;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • próbną niemiecką umowę o pracę, a dla najlepszych możliwość stałego zatrudnienia;
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia;
  • atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki, np. za dojazdy własnym samochodem.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe należy wysyłać w jednej wiadomości.

W zgłoszeniu należy podać informację o dyspozycyjności, poziomie j. niemieckiego oraz doświadczeniu.

CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem prosimy wysyłać na adres e-mail:

work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem: „Niemcy praca przy sprzątaniu domów i mieszkań, imię i nazwisko”

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-sprzatanie-domow-z-podstawowym-jezykiem-essen/

ID ogłoszenia: 4495f7f180a2625f