€ 1860 euro/h brutto

Dam pracę w Niemczech bez języka przy pakowaniu ciastek od zaraz Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Opublikowany: 8 lipca 2018 04:56

Chętnie zatrudnimy w fabryce z Kolonii 3 pracowników bez znajomości języka niemieckiego. Od zaraz opcja pracy w Niemczech przy pakowaniu ciastek na linii produkcyjnej.

Stanowisko: pakowacz

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 1860 euro za godzinę brutto

Liczba wakatów: 3

Opis stanowiska:

  • jest to praca polegająca na pakowaniu towarów przy taśmie produkcyjnej
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się kontrolowaniem jakości oraz pakowaniem kruchych ciastek do plastikowych opakowań

Wymagania:

  • możliwość wyjazdu do Niemiec od zaraz
  • umiejętność pracy w szybkim tempie
  • pracowitość i zaangażowanie
  • mile widziane doświadczenie na produkcji spożywczej lub w gastronomii
  • sumienność i rzetelność

Oferujemy:

  • kompleksowe szkolenia dla pracowników
  • pracę od zaraz na czas określony – 3 miesiące
  • zapewnione zakwaterowanie w komfortowych warunkach za 200 euro miesięcznie
  • pomoc w organizacji przejazdu do Niemiec

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zachęcamy do wysyłania zgłoszeń aplikacyjnych z CV, zdjęciem oraz dopiskiem „pakow/a3/07/18” na adres:

nutzliche-arbeit@workmail.com

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-pakowanie-ciastek-od-zaraz-kolonia/

ID ogłoszenia: 5945b407ff721c8d