€ od 8 euro/h brutto

Dam sezonową pracę w Niemczech przy zbiorach malin bez języka Augsburg 2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Augsburg
  • Opublikowany: 7 grudnia 2017 01:17

Chętnie zatrudnimy w Augsburgu na rok 2018 przy zbiorach malin oraz truskawek. Sezonowa praca w Niemczech możliwa od kwietnia dla Polaków bez znajomości języka.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Lokalizacja: Augsburg, Niemcy

Start: od kwietnia 2018

Zarobki: od 8 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na zbieraniu malin i truskawek z pól oraz upraw tunelowych

Wymagania:

  • dobra kondycja
  • posiadanie doświadczenia
  • możliwość wypracowywania norm godzinowych wynoszących od 10 do 15 kg owoców
  • dobry ogólny stan zdrowia

Oferujemy:

  • pracę na czas określony – około 6 tygodni
  • jeden dzień wolny w tygodniu
  • możliwość przedłużenia współpracy na cały sezon
  • atrakcyjne premie wydajnościowe
  • zakwaterowanie na miejscu w cenie 7 euro za dzień
  • możliwość otrzymywania zaliczki co tydzień

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, aplikować należy poprzez formularz na stronie:

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-w-niemczech-2018-przy-zbiorach-malin-truskawek-augsburg/

ID ogłoszenia: 2815a2871a98715e