€ 1500 netto/mc

Dam pracę w Niemczech bez języka dla pomocy kuchennej od zaraz Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Opublikowany: 6 kwietnia 2020 16:50

Restauracja z Monachium potrzebuje chętnych bez znajomości języka do pracy w Niemczech. Zatrudnienie od zaraz dla pomocy kuchennej z zakwaterowaniem bezpłatnym, które zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pomoc kuchenna.

Lokalizacja: Monachium.

Wynagrodzenie: 1500 Eur netto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 3.

Zadania na stanowisku:

  • praca w restauracji przy wspieraniu całego zespołu;
  • pracownik będzie dbał o czystość na stanowisku pracy, włączał zmywarki oraz pracował na zmywaku, a także samodzielnie przygotowywał składniki, obsługiwał urządzenia kuchenne;
  • wykonywanie innych zadań zlecanych na bieżąco.

Wymagania:

  • zdolność do bezkonfliktowej pracy w zespole;
  • szybkie przyswajanie nowych informacji;
  • solidne wypełnienie zadań;
  • samodzielność;
  • umiejętność wychodzenia z inicjatywą;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

  • dokładne przeszkolenie stanowiskowe;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora;
  • zapoznanie z obowiązkami;
  • możliwość wzięcia zaliczki do 150 Eur na tydzień;
  • próbną niemiecką umowę z opcją podjęcia stałego zatrudnienia;
  • bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe należy wysyłać w jednej wiadomości.

CV oraz LM ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres e-mail: arbeiteinstellen2020@fastmail.com z podaniem tytułu: Pomoc kuchenna, Monachium 2020

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-ogloszenie-pracy-w-niemczech-od-zaraz-dla-pomocy-kuchennej-monachium/

ID ogłoszenia: 8395e8b2ea088900