€ 13,50 brutto/h

Od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka na magazynie AGD Berlin 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 26 marca 2020 18:58

Pracodawca z Berlina szuka od zaraz chętnych do pracy w Niemczech na magazynie hurtowni AGD. Zatrudnienie dla magazynierów bez znajomości języka z zakwaterowaniem zorganizowanym bezpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 13,50 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 5.

Zadania na stanowisku:

  • praca na magazynie z AGD, która polega na wspieraniu prac pomocniczych;
  • pracownik będzie rozładowywał dostawy oraz je rozliczał, a także zbierał zamówienia, dbał o porządek, aktualizował dane w systemie komputerowym itp.

Wymagania:

  • umiejętność pracy w zespole;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • zaleta będą uprawnienia na wózki widłowe;
  • zaangażowane wykonywanie swoich zadań.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • czasową umowę z możliwością podjęcia stałego zatrudnienia;
  • pełny etat.

Aplikacja:

Zgłoszenia wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych można wysyłać na adres e-mail: arbeitbeiuns2020@fastmail.de z podaniem numeru referencyjnego: ma/b/04/20

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-niemcy-od-zaraz-na-magazynie-hurtowni-agd-bez-znajomosci-jezyka-berlin-2020/

ID ogłoszenia: 5415e7cf247d85b5