€ 12,50 euro/h brutto

Bez znajomości języka Niemcy praca dla par od zaraz Essen na magazynie zoologicznym

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Essen
  • Opublikowany: 16 marca 2018 22:48

Poszukujemy 4 chętnych osób bez języka do podjęcia zatrudnienia na magazynie z Essen. Praca w Niemczech dla par możliwa od zaraz w hurtowni z artykułami dla zwierząt.

Stanowisko: pracownik na magazynie

Miejsce pracy: Essen, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 12,84 euro za godzinę brutto

Liczba miejsc: 4

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na przyjmowania dostaw oraz rozmieszczaniu towarów na regałach
  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie przeprowadzanie okresowych inwentaryzacji oraz zbieranie zamówień

Wymagania:

  • świetna organizacja czasu
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia na podobnym stanowisku
  • pracowitość i zaangażowanie
  • staranne wykonywanie powierzonych zadań
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • zaletą będą uprawnienia na wózki widłowe
  • zatrudnienie na cały etat

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie
  • przyjazną atmosferę
  • szkolenia dla pracowników
  • wspólne lokum dla par
  • dodatkowo płatne nadgodziny

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia z CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na adres:

einfachlosungen-cv@germanymail.com z dopiskiem: „Hurtownia z artykułami dla zwierząt, imię i nazwisko”

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dla-par-niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-essen-na-magazynie-art-dla-zwierzat/

ID ogłoszenia: 9695aabc9d5d5dbc