13,00 euro brutto za godzinę €

Fizyczna praca w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu mieszkań Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Lista: 30 sierpnia 2016 22:55

Aktualne ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech przy sprzątaniu domów i mieszkań od zaraz. Oferta z Monachium bez znajomości języka niemieckiego na podstawie legalnej umowy.

Stanowisko: sprzątaczka/sprzątacz.

Lokalizacja: Monachium.

Wynagrodzenie: 13 euro za godzinę brutto.

Zakres obowiązków:

  • sprzątanie domów, mieszkań i apartamentów u klientów firmy;
  • wycieranie kurzy, zamiatanie, odkurzanie, mycie okien oraz podłóg, sprzątanie kuchni i toalet;
  • inne zadania, według wymagań klienta.

Oczekiwania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • dokument poświadczający niekaralność;
  • dyskrecja i kulturalne zachowanie;
  • duża dokładność i szczegółowość;
  • schludny wygląd;
  • przynajmniej podstawowy język niemiecki;
  • prawo jazdy kat.B;
  • sumienność, odpowiedzialność i terminowość.

Oferujemy:

  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz;
  • wszelkie środki i sprzęty potrzebne do pracy;
  • pomoc w tłumaczeniu dokumentów;
  • wysokie wynagrodzenie;
  • wsparcie w pierwszych dniach pracy;
  • pomoc z szukaniu zakwaterowania.

Aplikacje:
Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń pod adres e-mail:

  • dringende@europe.com z dopiskiem w temacie: sprzatanie-mieszkan-9/16.

CV w języku niemieckim przyśpieszy proces rekrutacji.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-monachium-przy-sprzataniu-mieszkan-i-apartamentow/

ID Ogłoszenia: 46757c60546543e0

390 liczba wyświetleń, 1 dzisiaj