€ 12,20 brutto/h + dieta

Bez języka praca w Niemczech na budowie dla glazurników od zaraz Bonn 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bonn
  • Opublikowany: 10 lipca 2019 19:13

Propozycja aktualnej od zaraz pracy w Niemczech na budowie dla glazurników-kafelkarzy. Ogłoszenie bez znajomości języka z Bonn. Zakwaterowanie bezpłatne zorganizowane przez pracodawcę na miejscu.

Stanowisko: glazurnik na budowie.

Lokalizacja: Bonn.

Wynagrodzenie: 12,20 Eur brutto na godz. + dieta za każdy dzień roboczy w wysokości 24 Eur netto.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będą prace wykończeniowe przy montowaniu glazury.

Wymagania:

  • minimum 4 lata doświadczenia w pracy, jako glazurnik;
  • pełna samodzielność;
  • dokładne wykonywanie powierzonych obowiązków;
  • bezkonfliktowość;
  • umiejętność współpracy w grupie;
  • posiadanie prawa jazdy kat. B oraz własnego auta;
  • sumienne i solidne wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • bardzo dobra stawka wynagrodzenia;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • niemiecką umowę o pracę podpisywana bezpośrednio z pracodawcą;
  • płatny urlop SOKA BAU;
  • możliwość wzięcia zaliczek;
  • ubezpieczenie socjalne;
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych;
  • pomoc koordynatorów.

Aplikacja:

Aplikacje można wysyłać na adres: rekrutacja@flexjob.pl z dopiskiem w nagłówku: GLZ/2019/DE.

Można także dzwonić pod numerem telefonu: +48 32 746 57 10 albo +48 32 746 01 46 lub +48 32 746 61 66 od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30 – 15.30.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-na-budowie-dla-glazurnikow-bez-jezyka-od-zaraz-bonn/

ID ogłoszenia: 835d2611236323d