€ 2450 - 2650 brutto/mc

Na magazynie obuwia bez znajomości języka praca Niemcy od zaraz w Hamburgu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Opublikowany: 9 marca 2023 21:24

Dla magazynierów aktualna od zaraz praca w Niemczech. Zatrudnienie w Hamburgu bez znajomości języka na magazynie obuwia. Zakwaterowanie zapewniał będzie pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Hamburg.

Wynagrodzenie: 2450 – 2650 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 5.

Zadania na stanowisku:

  • zbieranie zamówień na podstawie listy;
  • pakowanie oraz zabezpieczanie przesyłek;
  • pracownik będzie przyjmował zwroty i obsługiwał różne sprzęty;
  • przyjmowanie i rozładowywanie dostaw;
  • aktualizacja danych w systemie komputerowym;
  • wystawianie dokumentów;
  • współpracowanie z innymi pracownikami.

Wymagania:

  • zmotywowanie do pracy;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • sumienność;
  • zdolność do pracy pod presją czasu;
  • zaangażowane, solidne i sumienne wykonywanie zadań;
  • uczynność.

Oferujemy:

  • przeszkolenie pracownicze;
  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • pracę na 3 zmiany;
  • atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki;
  • różne szkolenia pracownicze.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych i z realnym terminem dyspozycyjności należy kierować na adres e-mail:

nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: N ref. mg/o4/h02/23

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-oferta-pracy-w-niemczech-od-zaraz-na-magazynie-z-obuwiem-w-hamburgu-dla-komisjonerow/

ID ogłoszenia: 721640a2bdde1c4b