€ do uzgodnienia

Bez znajomości języka oferta pracy w Niemczech na budowie od zaraz glazurników – malarz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 28 czerwca 2019 23:26

Na budowie poszukiwane od zaraz osoby do pracy w Niemczech bez znajomości języka. Zatrudnienie w Berlinie dla płytkarzy-glazurników i malarzy z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik budowlany – płytkarz/glazurnik, malarz.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie przy remontach i wykończeniach obiektów – zadaniem będzie, np. malowanie, kładzenie płytek itp.

Wymagania:

  • potrzebne aktualne dokumenty Gewerbe albo prowadzenie polskiej działalności;
  • bardzo dobre doświadczenie w wymaganym zakresie;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • pracowitość;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz.

Oferujemy:

  • zapewnione zakwaterowanie odpłatne przez pracodawcę;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • solidnego i sprawdzonego pracodawcę;
  • legalną pracę.

Aplikacja:

Osoby, które zainteresowała powyższa oferta pracy na budowie, jako płytkarz/glazurnik i malarz, proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: +489 1743975762

Można również wysyłać zgłoszenia na adres: moja@wirtualnapolska.de

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-bez-jezyka-na-budowie-od-zaraz-dla-plytkarzy-glazurnikow-malarzy-berlin/

ID ogłoszenia: 7925d15dbf9095c6