€ 11,25 brutto/h

Sezonowa praca w Niemczech bez języka przy zbiorach szparagów od zaraz 2022 Heidelberg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Heidelberg
  • Opublikowany: 15 kwietnia 2022 23:16

Ogłoszenie aktualnej od zaraz sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach szparagów. Zatrudnienie w Heidelbergu bez znajomości języka dla Polaków. Zakwaterowanie darmowe organizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Heidelberg.

Wynagrodzenie: 11,25 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4 (zatrudnienie dla kobiet).

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie wycinanie, sortowanie, oczyszczanie i przetwórstwo zielonych szparagów;
  • praca na polu oraz na hali;
  • wykonywanie innych prac zleconych przez pracodawcę.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz na 2 miesiące;
  • posiadanie doświadczenia przy zbiorach szparagów;
  • brak problemów ze zdrowiem;
  • chęć podjęcia pracy fizycznej;
  • zmotywowanie do pracy;
  • certyfikat Covid-19 albo szybki test przed wyjazdem;
  • własna odzież i obuwie robocze.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • min. 48 godzin pracy w tygodniu – praca 6 dni w tygodniu;
  • wypłatę raz w miesiącu na konto albo gotówka;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • brak opłat za rekrutację.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać poprzez stronę:

www.bispolhr..com/pl/oferty/zbior-zielonych-szaragow_686593

albo można zadzwonić pod numer telefonu: 13 446 32 95 (poniedziałek – piątek w godzinach od 08.00 do 16.00).

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-od-zaraz-zbior-szparagow-zielonych-heidelberg/

ID ogłoszenia: 353625863ff20b1d