€ do ustalenia

Bez języka ogłoszenie pracy w Niemczech na budowie od zaraz wykończenia Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Opublikowany: 30 września 2017 03:26

Oferujemy możliwość zatrudnienia w firmie z Dortmundu dla pracowników bez znajomości języka. Od zaraz praca w Niemczech na budowie przy wykończeniach i remontach.

Stanowisko: pracownik budowlany przy wykończeniach

Miejsce zatrudnienia: Dortmund, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Pensja: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na wykonywaniu zadań budowlanych przy remontach i wykończeniach wnętrz
  • zadaniem pracownika będzie układanie płytek oraz montaż płyt gipsowych

Wymagania:

  • konieczne jest posiadanie doświadczenia w pracach budowlanych, najlepiej w układaniu kafelków
  • preferowane są osoby z ważnym prawem jazdy kat.B
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego
  • chęć i motywacja do podjęcia pracy
  • gotowość do dłuższej współpracy

Oferujemy:

  • pracę w Niemczech od zaraz
  • atrakcyjne zarobki wypłacane co tydzień lub 2
  • pomoc w znalezieniu miejsca do zamieszkania
  • zatrudnienie na dłuższy okres

Aplikacja:

Kandydatów zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem:

0177 8949268

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-od-zaraz-w-budownictwie-bez-jezyka-remonty-i-wykonczenia-dortmund/

ID ogłoszenia: 1159ced01010adc