€ 1750 euro brutto miesięcznie

Dam pracę w Niemczech dla par od zaraz bez języka produkcja dań gotowych Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Opublikowany: 19 maja 2016 17:58

Fabryka dań gotowych z Dortmundu zatrudni pary na produkcję. Oferta pracy w Niemczech od zaraz, bez znajomości języka oraz doświadczenia na podobnym stanowisku. Pomagamy we wszelkich formalnościach.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Miejsce pracy: Dortmund.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Opis stanowiska:
jest to praca na produkcji hamburgerów, pizzy mrożonej, hot-dogów i wrapów. Odbywa się przy taśmie produkcyjnej, w zależności od wytwarzanego typu dania pracownik układa składniki na bułce, blacie od pizzy lub wrapie, wkłada parówki w hot-dogi itp. Bierze udział w przygotowaniu sosów, kontrolowaniu jakości produktu oraz ich pakowaniu. Obowiązki wykonywane są w obniżonej temperaturze (2-4 stopnie).

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy według zasad BHP;
  • ważne badania sanepidu;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • odpowiedzialne podejście do zadań;
  • samodzielność w działaniu;
  • umiejętność szybkiej nauki.

Zapewniamy:

  • zatrudnienie dla par;
  • wysokie wynagrodzenie;
  • pomoc w formalnościach;
  • wsparcie w organizacji zakwaterowania;
  • dokładne przeszkolenie;
  • możliwość zdobycia nowych umiejętności i wiedzy.

Aplikacje:
Prosimy wysyłać aplikacje pod adres:

einfach-losungen@germanymail.com

Prosimy o zawarcie dopisku w temacie wiadomości: „Niemcy praca na produkcji dań gotowych, Dortmund, Imię, nazwisko”.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-bez-jezyka-dla-par-na-produkcji-dan-gotowych-dortmund/

ID ogłoszenia: 467573d7e8e9fb1b