€ stawki akordowe

Bez języka oferta sezonowej pracy w Niemczech 2015 przy zbiorach truskawek

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Purkshof
  • Opublikowany: 1 marca 2015 22:47

Plantacja z Purkshof poszukuje pracowników do sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach truskawek. Ogłoszenie dla osób bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik do zbioru truskawek

Zarobki: 0,80 euro za kg truskawek

Miejsce pracy: Purkshof

Opis stanowiska:

  • Zatrudnienie w dużym gospodarstwie rolnym w Purkshof przy ręcznym zbiorze truskawek.
  • Zbiory zarówno z upraw tunelowych jak i kopców.
  • Pracownicy zbierają się o godzinie 4, pobierają śniadanie a od 4.15 rozpoczynają pracę. O godzinie 12 przewidziana jest przerwa z ciepłym posiłkiem. Praca kończy się o godzinie 16.
Wymagania:
  • zwinność, sprawność
  • brak problemów zdrowotnych
  • duża siła fizyczna
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w podobnych pracach
  • umiejętność wypracowywania narzuconych norm
  • brak nałogów
  • zabranie ze sobą odpowiedniej odzieży, kosmetyków i dodatków
Uwaga! Palenie na polu surowo wzbronione.
Oferujemy:
  • zamieszkanie zapewnione przez pracodawcę
  • dobry socjal
  • jeżeli zajdzie taka potrzeba na plantację może przyjechać lekarz
  • ubezpieczenie
  • pracodawca może wypożyczyć odpowiednią odzież w przypadku jeżeli pracownik nie zadbał o nią samodzielnie – za kurtkę i sztormiaki należy uiścić opłatę 10 euro
Aplikacja:
Zapraszamy na stronę: http://karls.pl/

Sezonowa praca Niemcy bez znajomości języka przy zbiorach truskawek 2015

ID ogłoszenia: 4154f08ef37f491

2 komentarze na “Bez języka oferta sezonowej pracy w Niemczech 2015 przy zbiorach truskawek”

  1. Wojciech na 2 marca 2015 @ 19:07

    Witam, mam na imię Wojciech, mam 25 lat jestem zainteresowany waszą ofertą pracy. Jestem dyspozycyjny, pracowity, bez nałogów.
    Proszę o kontakt telefoniczny pod numer 725 234 892, lub drogą mail-ową : anna.niziolek78@gmail.com lub anna.niziolek78@interia.pl .
    Możliwy wyjazd od zaraz.

  2. Witam jestem zainteresowany ofertą pracy. Jestem młody, energiczny, dyspozycyjny i bez nałogów. Proszę o kontakt +48 531 440 075