€ do uzgodnienia

Dam fizyczną pracę w Niemczech w Fernwald przy sprzątaniu w domu starców

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Fernwald
  • Opublikowany: 31 lipca 2014 00:30

Aktualnie poszukujemy pracownika w charakterze sprzątaczki do domu starców w Fernwald. Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu. Oferta przeznaczona dla osób aktualnie przebywających w Niemczech.

Stanowisko: Sprzątaczka

Lokalizacja: Fernwald

Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksowe sprzątanie w domu opieki.
  • Do zadań należeć będzie sprzątanie pomieszczeń służbowych, pokoi opiekunów domu, mycie łazienek, korytarzy, porządkowanie miejsc ogólnodostępnych.
  • Obowiązkiem będzie również wynoszenie śmieci.

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym- minimum poziom B2
  • uczynność, pracowitość, obowiązkowość
  • szybkie tempo pracy
  • cierpliwość
  • aktualne przebywanie w Niemczech

Oferta:

  • Zatrudnienie dotyczy stanowiska sprzątaczka, ale również poszukujemy pracownika na stanowisko: pomoc kuchenna
  • praca w godzinach 7 do 14:30
  • zatrudnienie na przejrzystych niemieckich warunkach
  • zapewnione odprowadzanie składek oraz ubezpieczenie

Aplikacja:
Prosimy o zgłoszenia telefonicznie pod numerem: 0611 880 87 211 do godziny 12:00

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-22f6g8/

ID ogłoszenia: 57953d985f0f287f