€ do uzgodnienia

Berlin Niemcy praca bez znajomości języka dla par od zaraz produkcja ciastek

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 20 kwietnia 2015 00:32

Producent ciastek zatrudni Polaków na produkcję przy pakowaniu wyrobów. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka niemieckiego od zaraz. Zadania wykonywane są przy taśmie produkcyjnej.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Start: praca do podjęcia od zaraz

Miasto: Berlin, Niemcy

Zarobki: stawka do uzgodnienia

Zadania:

  • Ogłoszenie dotyczy w pracy na produkcji różnego rodzaju ciastek paczkowanych.
  • Pracownik zostanie przydzielony do przygotowywania półproduktów oraz odmierzania składników i mieszania. Masy muszą być sporządzone zgodnie z recepturą producenta.
  • Inne prace np. pakowanie , kontrola jakości czy obsługiwanie maszyn produkcyjnych.
Oczekiwania:
  • praca z zgodna z normami BHP oraz zasadami obowiązującymi w zakładzie pracy
  • bardzo dobre zorganizowanie
  • osoby bez nałogów
  • mile widziane będzie doświadczenie produkcyjne
  • umiejętność pracy pod presją czasu
Oferujemy:
  • zapewnione szkolenie wprowadzające na miejscu
  • umowa o pracę bezpośrednio z niemiecką firmą
  • oferta od zaraz na okres 6 miesięcy
  • terminowe wypłacanie należności
  • zakwaterowanie płatne w cenie 230 euro miesięcznie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy w Niemczech prosimy o kontakt drogą elektroniczną.

Wiadomość mailową z CV oraz zdjęciem i opisem własnej osoby należy przesłać na poniżej podany adres kontaktowy:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: „Produkcja ciastek, Imię i nazwisko″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-produkcja-ciastek-od-zaraz-dla-par-bez-jezyka-berlin/

ID ogłoszenia: 37755302a3c8b41e

2 komentarze na “Berlin Niemcy praca bez znajomości języka dla par od zaraz produkcja ciastek”

  1. Ewa i Michał na 21 kwietnia 2015 @ 08:17

    Bardzo jesteśmy zainteresowani pracą u państwa prosimy o pozytywne rozpatrzenie naszego e maila Pozdrawiamy

  2. Wojtek i Żaneta na 1 czerwca 2015 @ 21:34

    Witamy,chcielibyśmy podjąć prace razem . nr 505-591-774