€ 1100 euro netto

Oferta pracy w Niemczech w szpitalu Ratingen bez znajomości języka niemieckiego

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ratingen
  • Opublikowany: 17 grudnia 2013 22:26

Szpital z Ratingen poszukuje pracowników na zmywak. Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka niemieckiego, doświadczenia przy zmywaniu naczyń.

Stanowisko: Pracownik na zmywaku

Lokalizacja: Ratingen

Wynagrodzenie: 1100 euro netto

Opis stanowiska:

  • Pracownik zatrudniony będzie na zmywaku w szpitalu.
  • Do zadań należeć będzie zmywanie.

Oczekujemy:

  • od Kandydatów oczekujemy posiadania działalności gospodarczej Polskiej- lub chęci założenia takiej w Niemczech
  • Obowiązkowo potrzebujemy aktualnej książeczki sanitarno epidemiologicznej
  • zaświadczenie o niekaralności
  • Poszukujemy osoby bez nałogów, zaangażowanej, sumiennej
  • gotowość do podjęcia pracy na dłużej

Oferta:

  • istnieje opcja zamieszkania w Duisburgu – koszt 135 euro
  • Praca odbywa się 5 dni w tygodniu po 8 h
  • jesteśmy gotowi pomóc w założeniu działalności gospodarczej oraz przy prowadzeniu jej księgowości

Aplikacja:
Prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres: lost-transporte@web.de

źródło: http://www.mypolacy.de/ogloszenia/produkcja-przemysl/szukamy-pracownikow-na-zmywak-w-ratingen-z-mozliwoscia-zakwaterowania,561859.html

ID ogłoszenia: 91852a9a959db3bf

6 komentarzy na “Oferta pracy w Niemczech w szpitalu Ratingen bez znajomości języka niemieckiego”

  1. Witam!Jesteśmy 3-osobową grupa kobiet,posiadamy samochód i jesteśmy gotowe podjąc pracę na terenie Niemiec,ostatnie 3-mc pracowałyśmy na produkcju spożywczej w Niemczech.Pozdrawiam…to mój num.tel +48506484643 Żaneta

  2. Jestem zainteresowana ofertą pracy pracowałam w szpitalu i zmywałam , sprzątałam , podawałam obiady krótko muwiąc ,,Salowa”.
    Jestem gotowa podjąć prace od zaraz.
    Prosze o kontakt telefoniczny: 511-836-684

    Z Uszanowaniem Elżbieta Kusiak

  3. jestem chetna podjac prace na zmywaku od zaraz moj nr tel 725447964

  4. Witam jestem zainteresowana państwa ofertom pracy.tel+48691313763

  5. Witam! Jestem zainteresowany państwa ofertą, choć nie wiem czy dalej jest aktualna. +48666729759

  6. Witam para on 25 lat ona 28 lat chętni do współpracy z państwem, możemy przyjechać swoim samochodem posiadamy prawo jazdy kat.b, gotowi do podjęcia zatrudnienia od zaraz, mamy oboje książeczki sanepidowskie i aktualne badania. proszę o kontakt 535933855 Dawid i Kasia. Pozdrawiamy