€ do uzgodnienia

Praca w Niemczech dla Polaków na linii produkcyjnej przy recyklingu Alzenau

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Alzenau
  • Opublikowany: 8 stycznia 2015 02:29

Oferujemy zatrudnienie w firmie z branży recyklingowej w Alzenau. Ogłoszenie pracy w Niemczech na linii produkcyjnej i przy obsłudze maszyn produkcyjnych.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Miejsce zatrudnienia: Alzenau

Zarobki: stawka do ustalenia

Obowiązki:

  • Pracownik będzie przydzielony do następujących zadań – obsługiwanie maszyn produkcyjnych takich jak: maszyna do odzyskiwania surowców próbnych oraz rozkładająca katalizatory ceramiczne i metalowe.
  • Możliwa praca przy sortowaniu odpadów na linii produkcyjnej.

Oczekiwania:

  • licencja na obsługę wózków widłowych
  • posiadanie własnego środka transportu
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym
  • doświadczenie
  • dobre zorganizowanie
  • pracowitość, dokładność

Oferujemy:

  • pracę na niemieckich warunkach
  • dofinansowanie do zamieszkania
  • dobre warunki pracy
  • uczciwe stawki godzinowe
  • zatrudnienie w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku

Aplikacja:
Dokumenty aplikacyjne prosimy przesłać w języku niemieckim na adres: Niemcy@euro-labora.com z dopiskiem: numer referencyjny: PROD/REC/DE/2015

źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-produkcyjny-w-branzy-recyklingowej-id262069.html

ID ogłoszenia: 80154add74cd2452

1 odpowiedź na “Praca w Niemczech dla Polaków na linii produkcyjnej przy recyklingu Alzenau”

  1. jestem zainteresowany pracą na recyklingu prace taką samom wykonywałem w polsce wiedzę z tego zakresu prac posiadam opole 726414770 pracę mogępodjąć juz