€ 35 euro dziennie

Aktualna oferta pracy w Niemczech dla kobiet w kafejce (Dieburg)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dieburg
  • Opublikowany: 6 września 2013 23:22

Niemiecka kafejka z Dieburg’a poszukuje kobiety do na stanowisko kelnerki od zaraz. Oferta pracy w Niemczech bez doświadczenia z zakwaterowaniem. Tylko osoba ze znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik kafejki

Wynagrodzenie: 35 euro dziennie

Miasto: Dieburg

Do tej pracy preferowane są kobiety w wieku 25-35

Zadania:

  • Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należała przede wszystkim obsługa gości lokalu, podawanie napojów, prace przy sprzątaniu kafejki oraz inne zadania zlecone przez przełożonego.

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie umożliwiającym porozumiewanie się
  • motywacja do pracy

Oferta:

  • zapewnione zakwaterowanie
  • całkowite wyżywienie
  • Praca w godzinach 15-24 (około)

Aplikacja:

  • Cv ze zdjęciem prosimy przesłać na adres: adriana.matyszczuk@gmail.com
  • lub na numer : 513970046

źródło:http://www.poloniusz.pl/o1-208fb4/

ID ogłoszenia: 7355229df7eaf0af