€ 10 euro netto/h

Praca Niemcy w budownictwie glazurnik Erfurt przy remontach

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Erfurt
  • Opublikowany: 21 listopada 2013 21:34

Poszukiwana osoba na stanowisko glazurnik w firmie budowlanej z Erfurt. Oferta pracy w Niemczech przy remontach i wykończeniach dla pracownika fizycznego przy układaniu płytek.

Stanowisko: Glazurnik

Lokalizacja: Erfurt

Wynagrodzenie: 10 euro netto/h

Opis stanowiska:

  • Pracownik będzie odpowiedzialny za pracę przy remontach oraz wykończeniach. Głównymi zadaniami osoby zatrudnionej będzie układanie płytek ściennych i podłogowych.

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie dobrym
  • posiadanie własnego samochodu oraz możliwość przyjazdu nim do miejsca pracy
  • elastyczność, możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • dobra kondycja fizyczna

Oferta:

  • Umowa o pracę z Niemieckim pracodawcą
  • praca na stałe
  • zamieszkanie- koszt ponosi pracodawca
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • stawka godzinowa wynosi 10 euro netto

Aplikacja:
Zainteresowanych kandydatów zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na adres:
office@factory600.com

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/glazurnik-2112103.html

ID ogłoszenia: 822528e1fe446921