€ do uzgodnienia

Wykładanie towaru fizyczna praca w Niemczech dla par bez języka Bonn

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bonn
  • Opublikowany: 2 lutego 2015 13:59

Supermarket z Bonn zatrudni pilnie pracowników fizycznych do wykładania towaru na półki sklepowe. Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik fizyczny do wykładania towaru

Lokalizacja: Bonn, Niemcy

Zarobki: stawka do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Praca w supermarkecie przy zadaniach fizycznych.
  • Pracownik początkowo robi rozeznanie jakich towarów brakuje na jego dziale a następnie zbiera je na magazynie i wywozi na sklep.
  • Obowiązkiem będzie odpowiednie układanie produktów na półkach.
  • Produkty muszą być ustawione równo i estetycznie.
  • Czasem do zadań należeć będzie zmiana cen lub przestawiane towarów na inne alejki.

Oczekiwania:

  • umiejętność utrzymywania porządku w miejscu pracy
  • gotowość pracy głównie na zmianie nocnej
  • otwartość, komunikatywność
  • zdolność do pracy w zespole
  • wysoka kultura osobista
  • przestrzeganie zasad BHP
  • dobre zorganizowanie czasu pracy
  • w razie potrzeby gotowość do wypracowywania godzin dodatkowych

Oferujemy:

  • pracę stabilną na podstawie umowy o pracę na stałe 2 miesięcznym okresem próbnym
  • zatrudnienie na pełny etat
  • początkowo pracę za pośrednictwem agencji
  • pomoc w zorganizowaniu miejsca zamieszkania
  • bezpłatny udział w procesie rekrutacji

Aplikacja:
Osoby spełniające wymagania i akceptujące przedstawione warunki prosimy o kontakt drogą mailową lub za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Jednocześnie informujemy, że będziemy kontaktować się jedynie z wybranymi kandydatami.

Nasze usługi są całkowicie bezpłatne, nie pobieramy żadnych prowizji od pracowników.

email: teilzeit@null.net z dopiskiem „Wykładanie towaru na półki Bonn”

Teilzeit Hamburg GMBH – Zeitarbeitsunternehmen
Nordkanalstraße 24, 20457 Hamburg

ID ogłoszenia: 85554cf753c95d2c

5 komentarzy na “Wykładanie towaru fizyczna praca w Niemczech dla par bez języka Bonn”

  1. Wykładanie towaru na półki Bonn na 2 lutego 2015 @ 15:35

    Witam,
    wyrażamy chęć pracy na podanym stanowisku,obecnie przebywam w Niemczech
    pracuję jako opiekunka od 8 lat,znam biegle język niemiecki.
    Języka niemieckiego uczyłam się już w szkole podstawowej,następnie
    w szkole średniej w klasie z poszerzonym językiem niemieckim.
    Od 1994 roku do 2005 pracowałam jako logistyk w firmie polsko-niemieckiej
    organizowałam pracę na magaynie,głównie zajmowałam się zamawianiem towaru
    w Niemczech,kontrola stanów magazynowych aby były optymalne
    z uwzględnieniem realizacji zamówien od odbiorców{realizacja oscylowała na poziomie 92%}.
    Mój mąż od 18 lat pracował jako taxi kierowca ostatnio pracował jako pakowacz na magazynie.
    Jesteśmy gotowi do pozostania w Niemczech i przystosujemy się do nowych warunków.
    Oboje mamy 45 lat a dzieci są już samodzielne i mieszkają w Belgii.
    Proszę o kontakt na e-mail lub tel:0049/0/2173 89 58 438
    Izabela Mila aus Wrocław
    Liebe Grusse

  2. Witam, jestem zainteresowana, posiadam doswiadczenie proszé o kontakt e-mail. Pozdrawiam.

  3. Witam wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani praca u was nie znamy języka niemieckiego proszę o kontakt tel pod numerem; 506806642

  4. Witam w raz z chlopakiem jetesmy zainteresowani oferta pracowalimy juz na produkcjii prosze o kontakt email dominikana345@wp.pl

  5. witam jestem zainteresowana oferta pracy… obecnie znajduje sie na terenie niemiec w Bonn
    Kontakt telefoniczny 0049 157 557 206 43