€ 8,19 brutto

Fizyczna praca w Niemczech dla par bez języka wykładanie towaru w sklepie Kaufland Duisburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Duisburg
  • Opublikowany: 8 września 2014 00:52

Propozycja fizycznej pracy w Niemczech dla par w Duisburgu przy wykładaniu towaru na sklepie Kaufland bez znajomości języka niemieckiego. Zatrudnienie od zaraz – start od dnia 15.09.2014.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Miejsce pracy: Duisburg
Zarobki: 8,19 euro brutto/h
Liczba miejsc: 6

Zadania:
Nowy supermarket w Duisburgu poszukuje pracowników do wykładania towaru. Zadaniem osób zatrudnionych będzie obsługa dostaw towaru na magazynie, wewnętrzny transport palet z wykorzystaniem wózków ręcznych oraz wykładanie asortymentu na półki sklepowe z zachowaniem odpowiedniej ekspozycji.

Wymagania:
– udokumentowane co najmniej roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (min. jedna osoba na parę)
– dobry stan zdrowia, oraz sprawność fizyczna
– gotowość do pracy na zmiany nocne
– umiejętność pracy w grupie
– brak nałogów oraz aktualne zaświadczenie dotyczące niekaralności
– wymagana dyspozycyjność od poniedziałku 15-go września na okres min. 3 miesięcy

Oferujemy:
– zatrudnienie na warunkach niemieckich
– wsparcie polskiego koordynatora
– możliwość zorganizowania płatnego zakwaterowanie w Duisburgu
– pomoc przy wszystkich formalnościach w Niemczech
– miłą i przyjazną atmosferę w pracy

Osoby spełniające wymagania i akceptujące przedstawione warunki prosimy o kontakt drogą mailową lub za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Jednocześnie informujemy, że będziemy kontaktować się jedynie z wybranymi kandydatami.

Nasze usługi są całkowicie bezpłatne, nie pobieramy żadnych prowizji od pracowników.

email: teilzeit@null.net

Teilzeit Hamburg GMBH – Zeitarbeitsunternehmen
Nordkanalstraße 24, 20457 Hamburg

ID ogłoszenia: 453540cf9a43f261

8 komentarzy na “Fizyczna praca w Niemczech dla par bez języka wykładanie towaru w sklepie Kaufland Duisburg”

  1. Dzień dobry czy mogłabym prosić numer telefonu?

  2. Witam jestem zainteresowany oferta pracy prosze o kontakt 798611073 Tomasz Szemiełowski

  3. katarzyna kucza na 9 września 2014 @ 12:43

    mam 27 lat jestem zainteresowna wasza oferta pracy

  4. Witam wraz z moją partnerką poszukujemy pracy od 06.10.2014. Ja mam 23 lata natomiast Ona 21, jesteśmy energiczni a swoje obowiązki traktujemy poważnie i wykonujemy je sumiennie. Mamy doświadczenie w pracy za granicą oraz w sklepach na terenie Polski. Jeśli mają Państwo dla Nas ofertę bardzo proszę o kontakt. Pozdrawiam – JJ.

  5. Witam jestem z Bremen proszę o kontakt mój nr 49152172787 zależy mi na pracy w bremen

  6. Dzien dobry razem z moja partnerka poszukujemy pilnie pracy w Niemczech. Pracowalismy do zeszlego miesiaca w Duseldorfie jako ekipa sprzatajaca pokoje hotelowe a wczesniej na gospodarstwie. Bardzo chetnie i praktycznie od zaraz podjelibysmy prace na sklepie przy wykladaniu towaru itp gdyz moja partnerka posiada dosc dlugi staz pracy w handlu.Jestesmy solidni w pracy i swoje obowiazki traktujemy na pierwszym miejscu dlatego jesli mozecie nam pomoc uprzejmie prosimy o kontakt +48 739 45 86 40 z gory dziekujemy

  7. Witam Jestem Kierownikiem W Kauflandzie od 8 lat proszę o pilny kontakt jestem zainteresowana bardzo tą ofertą nr tel 509637214

  8. witam,
    jestesmy para , przez okres 3 lat pracowalismy przy wykladaniu towaru oraz przy remontach sieci marketow w Niemczech..jesesmy zanteresowani Panstwa oferta..prosimy o kontakt mkraskiewicz75@interia.pl