€ 9,30 euro brutto/h

Stuttgart dam pracę w Niemczech przy sprzątaniu domów i mieszkań od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Opublikowany: 3 lipca 2015 11:39

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech dla Polaków z podstawową znajomością języka niemieckiego. Zatrudnienie przy sprzątaniu domów i mieszkań prywatnych od zaraz.

Stanowisko: Sprzątaczka lub Sprzątacz

Lokalizacja: Stuttgart

Wynagrodzenie: po pozytywnym przejściu okresu próbnego pracownik otrzyma wynagrodzenie w wysokości 9,30 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • Obsługa zleceń klientów stałych i rzadziej jednorazowych.
  • Zadania pracownik ustala z klientem lub firmą przed ich wykonaniem tak aby oszacować orientacyjne czas.
  • Praca przeważnie to kompleksowe sprzątanie całego domu.
  • Osoba zatrudniona u klienta ma zapewnione wszelkie środki i urządzenia do pracy – nic nie trzeba ze sobą wozić.

Wymagania:

  • prawo jazdy i radzenie sobie z prowadzeniem pojazdów
  • przykładność, dokładność
  • znajomość języka niemieckiego przynajmniej w stopniu podstawowym
  • pracodawca wymaga przedstawienia zaświadczenia o niekaralności
  • ostrożność
  • uczciwość

Zapewniamy:

  • pracę 40 godzin w tygodniu
  • wysokie zarobki
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • możliwość korzystania z samochodu służbowego w trakcie pracy

Aplikacja:
Wiadomość z dokumentami aplikacyjnymi prosimy przesłać na adres:

  • ganztags-beruf@eclipso.de

W tytule wiadomości koniecznie prosimy wpisać: 002/008/15

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/aktualna-praca-w-niemczech-przy-sprzataniu-domow-i-mieszkan-stuttgart/

ID ogłoszenia: 91755966bf1418ed