€ 6,40 euro brutto za godzinę

Sezonowa praca Niemcy przy zbiorach szparagów od marca 2015 Hesja

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hesja
  • Opublikowany: 26 lutego 2015 11:49

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech dla 30 pracowników od marca 2015 przy zbiorach szparagów z upraw polowych. Zatrudnienie w Hesji dla osób bez doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik do zbioru szparagów

Lokalizacja: Hesja

Wynagrodzenie: 6,40 euro brutto za godzinę

Liczba wakatów: do 30

Termin: od marca 2015

Opis stanowiska:

  • Oferta dotyczy pracy w Niemczech na gospodarstwie warzywnym o powierzchni 80 ha.
  • Zadania polegać będą na ręcznym zbiorze warzy z upraw polowych.
  • Niezbędne jest sortowanie szparagów i pakowanie.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od marca 2015
  • chęć podjęcia pracy sezonowej
  • mile widziane doświadczenie w podobnych pracach
  • dobra kondycja i tężyzna fizyczna
  • obowiązkowość, systematyczność
  • energiczność

Oferta:

  • na miejscu zorganizowane jest zamieszkanie w domu lub mieszkaniu, pracownik ma do dyspozycji sypialnię, pokój dzienny, węzeł sanitarny, koszt za dobę to 3,09 euro
  • w zakwaterowaniu czeka również pościel – nie trzeba przywozić swojej
  • możliwość wykupienia 3ch posiłków na dzień za 7,23 euro
  • praca przez 6 dni w tygodniu
  • możliwość wypracowania 2 dodatkowych godzin na tydzień
  • wynagrodzenie wypłacane jest w euro

Aplikacja:
Zapraszamy do kontaktu w języku niemieckim pod adresem: bauerhorn@gmx.de
Faks: 0049 6152 53930

źródło: http://www.pracasezonowa-w-niemczech.pl/find.php

ID ogłoszenia: 89454eef65304622